Każde zamówienie wymaga od nas doskonalej organizacji pracy. Im jest ona lepsza tym lepszy efekt naszych działań. Dobrze rozbudowany system administracji i kontroli jakości oraz idące z nim zadowolenie naszych klientów jest doskonałym fundamentem na kolejne lata rozwoju i sukcesów. Z kolei doświadczenie naszych pracowników oraz bogaty park maszynowy pozwalają utwierdzić nas w przekonaniu, że nawet najtrudniejsze zlecone nam zadania zostaną wykonane w najwyższym stopniu profesjonalnie. Sprzątanie systemowe to nowy wymiar organizacji procesów sprzątania pozwalający pracownikom sprzątającym skupić się tylko na zadaniach podstawowych sprecyzowanych przez klienta, natomiast prace trudne (wymagające specjalnych uprawnień) oraz prace wykonywane okresowo należą do obowiązków naszej specjalnie wyposażonej i wyszkolonej brygady wewnętrznej.

Nasza oferta obejmuje

  • specjalistyczną i kompleksową obsługę porządkową obiektów
  • usługi konserwacyjne
  • nowoczesne technologie sprzątania

Mogą być Państwo pewni, że zamówiona u nas usługa będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania:

  • pomieszczeń biurowych
  • obiektów użyteczności publicznej
  • obiektów przemysłowych
  • obiektów handlowych
  • jednostek służby zdrowia
  • magazynów
  • terenów wokół obiektów

Precyzja i dyskrecja działań:

Nasze usługi wykonujemy w dogodnych dla Państwa godzinach, w sposób dyskretny, nie zakłócający codziennej pracy. Obecność naszych pracowników na obiekcie jest dostosowana zawsze do rytmu funkcjonowania Państwa firmy. Precyzyjnie określamy bowiem zakres i częstotliwość prac. Przygotowujemy ofertę dostosowując ją do indywidualnych potrzeb oraz wielkości budżetu Państwa firmy.

Czystość i higiena pomieszczeń są bowiem bardzo ważnym elementem, wpływającym na wizerunek i sposób postrzegania firmy przez jej klientów. Skorzystanie z naszych usług zapewni Państwu najwyższy standard obsługi, wyeliminuje konieczność nadzoru nad wykonywanymi pracami, jak również przyczyni się do obniżenia kosztów związanych z usługami czystościowymi.

Obdarzyły nas zaufaniem instytucje państwowe, finansowe, ubezpieczeniowe, zakłady produkcyjne, przedsiębiorstwa logistyczne, placówki medyczne, oświatowe i handlowo-usługowe, hotele, a także średnie i małe firmy z całej Polski.