W swej ofercie posiadamy szeroki zakres usług obejmujący wszelkiego rodzaju prace porządkowe na wysokościach, z zastosowaniem metody alpinistycznej. Jako firma specjalistyczna działamy kompleksowo, docierając do trudnodostępnych miejsc, nawet tych pozornie niemożliwych. Sprzęt alpinistyczny którym dysponujemy posiada niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa zgodne z obowiązującym prawem i standardami BHP.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki zakres usług alpinistycznych dopasowany do wszelkiego rodzaju potrzeb

Przykładowe prace wysokościowe z zastosowaniem metody alpinistycznej:
  • czyszczenie konstrukcji stalowych
  • czyszczenie suwnic na halach magazynowych i produkcyjnych,
  • odśnieżanie powierzchni dachowych,
  • mycie okien i powierzchni szklanych.

Czyszczenie wodą demineralizowaną

Produkcja / Czyszczenie wodą demineralizowaną

Woda z kranu jest przetwarzana przez system filtracyjny Reach & Wash w celu usunięcia rozpuszczonych w niej minerałów (znanych jako jony, które mogą być dodatnio naładowanymi kationami lub ujemnie naładowanymi anionami), takimi jak węglan wapnia, magnez, sole czy metale. Materia organiczna oraz wszelkie bakterie są również usuwane.

Po oczyszczeniu, woda przechowywana jest w zbiorniku urządzenia lub może być gotowa do użycia na bieżąco. Mobilny system : Reach & Wash Van jest najczęściej instalowany w samochodach dostawczych lub przyczepach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć optymalny dostęp do ultra czystej wody, przez możliwość przetransportowania wszędzie tam, gdzie tylko konieczne jest czyszczenie.

(W przypadku systemów przenośnych ON-SITE, takich jak QuattRO, Caddy nie ma zbiornika, a woda jest wytwarzana na bieżąco przez urządzenia na miejscu wykonywanej pracy).

Zakończenie czyszczenia

Miękkie szczotki, które są montowane na kijach teleskopowego o długości dochodzących do 24 metrów służą do czyszczenia powierzchni z zanieczyszczeń, gdzie w tym samym czasie z systemu jest pompowana ultra czysta woda na dysze natryskowe. Ultra czystą wodę wykorzystuje się do czyszczenia oraz do spłukania zanieczyszczenia z czyszczonej powierzchni tak aby szyby był wolna od zacieków i smug.

Wysychanie wody

Po tym, jak szczotka usunęła zanieczyszczenia ze szkła, a całkowicie czysta woda przemywa i spłukuje powierzchnie okna, czyszczenie jest zakończone.

Krople całkowicie czystej wody, które pozostaną na umytej powierzchni okna wysychają w naturalny sposób. Jako że woda jest tak ultra czysta, po wyschnięciu nie pozostawi żadnych smug czy plam. Inne systemy czyszczące pozostawiają na mytej powierzchni zarówno jony naładowane dodatnio jak i ujemnie, jak również resztki detergentu czyszczącego, przez co brud jest ponownie przyciągany do powierzchni okna. Szkło, panele słoneczne i wszystkie powierzchnie zmywalne, które są czyszczone przy użyciu ultra czystej wody (tzw. zdemineralizowanej) gwarantuje utrzymanie efektu czystości znaczniej dłużej niż w porównaniu do metod tradycyjnych tj. zmywak + ściągaczka (testy wykazują nawet trzykrotnie dłuższe pozostawanie wrażenia czystości).